Диво-дуб

Дуб на території «Білого Каменю» створює диваК5Еoto.png

  

Дуб - одне з найбільш енергетично сильних дерев. На Київській Русі, а особливо на Подолі, дуб вважався Святим деревом. За слов'янським міфом давнини, ще до створення нашого світу, коли було тільки темне синє море, в ньому знаходився кремезний дуб та сиділо два голуби. Вони змогли спуститися на дно цього моря і дістали каміння, зірки та пісок. А з них були вже створені Земля і Небо, яке ми знаємо. За словами Плінія Старшого: «... Дуби ... не зворушені століттями, одного віку зі Всесвітом, вони вражають своєю майже безсмертною долею, як найбільше чудо світу»

 

За легендою про велике таємне кохання Анни Абомелик до графа Потоцького, свідком їх зустрічей був саме дуб. Неймовірне та щире кохання, без очікувань, потреб та ревнощів. Але бачили б Ви, як страждала Анна, читаючи лист прощання від коханої людини… Вона тихо присіла біля їхнього дуба... Це була неймовірна енергетика люблячої людини, і в ній вже не було потреби. Любові було настільки багато, що всю силу цього притягання дуб взяв на себе, її кохання навіки залишилось у корінні цілющого дерева. І від тоді саме те місце, саме те цілюще дерево може з’єднати поодинокі серця. Тільки від тепер дуб турбується ще й про довговічність цього кохання. Ви думаєте, що це вигадка? Ми не знаємо, як було насправді, але ми бачили дива. Так, реально дива! Дуб, якому вже 300 років, він особливий серед цілого дубового гаю. Енергія цього дуба має силу, здатної і «мертвого підняти». Якщо людина зможе створити контакт з дубом, це дерево подарує йому такі сили, які продовжать йому життя, та ще й дадуть благотворний вплив на долю. Дуб говорить правду, чи кохає тебе хлопець, чи вернеться твій суджений з бойових дій, чи йти на операцію чи ні і ще на багато-багато важливих запитань.

 

Не забувайте, що дуб дуже з пошаною відноситься до чоловіків, і тому охоче їм допомагає . Для цього потрібно обійняти дуб, постояти так хоча б кілька хвилин, а в свою чергу, він наповнить енергією, збагатить чоловічі сили і мудрість.

 

          Міцно-міцно обійміть дуб та відчуйте його силу! Будьте сильними, здоровими та коханими!

 

                  сайт13.jpg     сайт14.jpg